Powstańcza potyczka '63


Edukacyjna gra terenowa dla młodzieży szkolnej

Scenariusze przygotowane dla różnych grup wiekowych - edukacja, emocje, przygoda. Udział w tym przedsięwzięciu to gwarantowane emocje, edukacja i przygoda.

W programie przewidujemy: leśne podchody, zadania zręcznościowe, zagadki i quizy, budowanie zespołu, kostiumy z epoki...
Zdobądź wszystkie punkty i odgadnij tajemnicę sprzed 150 lat!
Czas trwania ok. 4 godziny, w tym ognisko z pieczeniem kiełbasek.
Koszt 37 zł/osoba dla grupy 30 osób.
Dodatkowo oferujemy "powstańczy obiad" - 9 zł/osoba
Dla grup zorganizowanych zapewniamy wiele innych atrakcji m.in. przejażdżkę wozami po lasach kozłowieckich, ‘Tarabany’ czyli warsztaty bębniarskie, ‘Światło witraży’ spotkanie warsztatowe z artystami witrażystami, zawody łucznicze, spływy kajakowe.

Zapewniamy noclegi i pomoc w organizacji zwiedzania Lublina, Majdanka, Kazimierza, Nałęczowa, Wojciechowa, Kozłówki i Zamościa. Oprócz piękna krajobrazów i zabytków będzie można zobaczyć jak zdrowo tłoczy się naturalny olej, jak pradawnym sposobem wyrabia się papier czerpany, jak w piecu chlebowym wypieka się orkiszowe smakołyki.Quest story project

Questy z Nasutowa - gry terenowe jako lekcje historii.


Międzynarodowy projekt Quest Story to autorski pomysł tworzenia scenariuszy interaktywnych gier terenowych dla młodzieży. Odpowiada on na potrzebę znalezienia ciekawych form nauki i zapamiętania historii. W szkole zwykle lekcje historii mają formę wykładów, które nie angażują uczniów. Gry są bardzo popularne wśród młodzieży i jednocześnie dostosowane są do szkolnych podstaw programowych.
Questy dzięki atrakcyjnej formie przekazują uczestnikom – uczniom – wybrane elementy wiedzy. Młodzież zdobywa także nowe umiejętności. Poszczególne gry edukacyjne trwają od 2 do 5 godzin. Bardzo atrakcje są też formy prowadzenia gier. Np. w metodzie teatralnej uczestnicy w kostiumach z danej epoki historycznej odgrywają scenki fabularne. Natomiast w grach typu „leśne podchody” młodzież dzieli się na zespoły i rywalizuje odkrywając zagadki z przeszłości.

CZAS ruszać w drogę
do Nasutowa.

ZAPRASZAMY !